مهندسی برق و کامپیوتر: مهندسی برق و کامپیوتر


تولید، بهره برداری و کنترل در سیستم های قدرت
مولف اَلن. جِی. وود و بروس. اف. ولنبرگ مترجم دکتر حسین سیفی
ناشر انتشارات دانشگاه تربیت مدرس تاریخ انتشار 1397
نوبت چاپ هشتم تعداد صفحات 520
قیمت پشت جلد 400000 ارسال کننده admin
نوع جلد شومیز اندازه وزیری
کد DOI کد دیویی 621/31
کد ال سی فایل کتاب
توضیح
هدف عمده این کتاب معرفی و بیان موضوعات اقتصادی و مهندسی در رابطه با برنامه‌ریزی، بهره‌برداری و کنترل سیستم‌های تولید و انتقال قدرت است. استفاده اصلی از کتاب جهت دانشجویان سال اول برق (قدرت) تحصیلی تکمیلی است.
هفت فصل اول ترتیبی را پی می‌گیرد که هر فصل مسائل پیچیده‌تر و روش‌های جدیدتری را در برنامه‌ریزی تولید بیان می‌نماید. فصل هشتم روش‌های آماری را در محاسبات مربوط به مصرف سوخت و هزینه تولید انرژی بررسی می‌کند. این فصل مستقل است و می‌تواند بعد از هفت فصل اول در هر جا بیان گردد. فصل نهم کنترل تولید و روش‌های رایج و معمول در شرکت‌های برق آمریکایی را مطالعه می‌نماید. در این فصل سعی کرده‌ایم که تصویری کلی از اینکه چگونه اجزاء گوناگون در سیستم کنترل یک شبکه قدرت با هم کار می‌کنند ارئه نماییم.
موضوعات مربوط به تبادل انرژی و توان بین شرکت‌ها و نیز مسائل مربوط به برنامه‌ریزی اقتصادی که در بهره‌برداری از سیستم‌ها و شرکت‌های بهم پیوسته بروز می‌کند، در فصل دهم بیان شده است. فصل یازدهم قابلیت اطمینان سیستم‌های قدرت را بررسی می‌نماید و چارچوب کلی چگونگی کنترل سیستم‌های قدرت به گونه‌‌هایی که قابلیت اطمینان آن‌ها تقویت شود را بیان می‌نماید. هر سیستمی، من‌جمله یک سیستم قدرت، در مقابل اغتشاشات گوناگون قرار دارد. قابلیت اطمینان در حقیقت بیان وضعیت سیستم در یک موقعیت قابل دفاع در مقابل اینگونه حوادث پیش‌بینی نشده است. فصل دوازدهم، تخمین حالت در سیستم‌های قدرت را معرفی می‌نماید. در این فصل حداکثر شباهت را برگزیده‌ایم چراکه توزیع وزن‌دار اندازه‌گیری در طی بدست آوردن روش به گونه‌ای طبیعی بدست می‌آید.
میانگین امتیازات:
تعداد آرا: 0امتیاز دهید:
EXCELLENT
VERYGOOD
GOOD
REGULAR
BAD

قیمت فروش - ریال: 400000 - :
تعداد درخواستی برای خرید:
برگشت به صفحه اول گنجینه کتاب‌ | برگشت به بخش قبلى

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سامانه کتاب انتشارات می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | Publish System

Designed & Developed by : Yektaweb